Doplnili jsme pro vás nabídku okultních artefaktů!

Už delší dobu běží naše malá spolupráce s lidmi, kteří vytváří speciální kousky například pro firmu Alchemy. Tito lidé se rozhodli, že budou s námi spolupracovat i na něčem mnohem zajímavějším. Protože však tato mezinárodní spolupráce není vždy rychlá, byl to běh na delší trať. S potěšením však můžeme oznámit, že právě doděláváme poslední kousky našich pantaklů, které jsou dokonalé obrazy z Clavicula Salomonis.

Na(ne)štěstí se nejedná a NEBUDE jednat o sériovou výrobu, takže kompletní sety které byly dělané na zakázku pro okultní společnosti v ČR jsou již rozebrané. Přesto nejspíše každý měsíc budeme dávat k dispozici pár těchto skvostů do prodeje i v ČR.
Amulety jsou gravírované sice strojově (což jsou všechny gravírované „hand made“ věci) nicméně za dohledu lidí, kteří se výrobou takovýchto věcí zabývají už léta. Každý amulet má dvě strany, od téže planety, z nichž každá obsahuje pečlivě zvolený obrazec, který se „netluče“ s tím, který je na druhé straně, ale naopak jej doplňuje. Všechny amulety jsou vyráběné v den i hodinu dané planety, a následně svěcené přesně dle tradičních postupů.
Ke každému pantaklu bude dodán i přesný popis versikula a „návod“ na každodenní aktivaci.
Každý měsíc, po dohodě vyrobíme pouze 5  kousků od každého.

Jedná se o předměty výjimečné moci (ostatně o tom pojednává každé vydání Clavicula Salomonis) a dá se říci, že neexistují silnější korespondenční amulety než právě tyto. Zde je jádro okultní praxe…
Amulety nejsou určené jako ozdoba pro běžné nošení a každý mág, který by chtěl takto „ponížit“ pantakl se vystavuje následkům.
Ačkoliv tedy nejspíše půjde pár kousků do prodeje, každý budoucí uživatel by se měl nejprve seznámit s tím, co vlastně kupuje a pro běžné nošení zvolit raději něco „bezpečnějšího“.

Ještě slovo autora projektu na závěr: Dlouhá léta jsem takové věci sháněl, snažil jsem se vyrobit něco podobného, ale stále jsem nebyl spokojený s kvalitou. Až spojení několika lidí mi otevřelo možnosti. Pokud něco opravdu chcete, zajistěte si to sami…a pokud tím pomůžete ještě někomu dalšímu, je to bonus.

Vše naleznete ZDE